Zwiedzanie
GRY MIEJSKIE
NAJMŁODSI TURYŚCI
TRADYCYJNE
WARSZTATY PIERNIKARSKIE I SPACERY Z PRZEWODNIKIEM
Cennik
Usługi przewodnickie
Polecamy
Ciekawostki z Torunia
Warsztaty zdobienia mazurków
Wspólnie z Centrum Handlowym Plaza serdecznie zapraszamy uczniów toruńskich szkół do udziału w wielkanocnych warsztatach zdobienia mazurków. Warsztaty odbędą się w dniach od 15 do 22 marca. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Na klasy, które najpiękniej ozdobią mazurki, czekają nagrody!
W trakcie warsztatów dzieci ozdobią jeden duży mazurek przygotowany dla klasy, który prezentowany będzie na wielkanocnej wystawie w Centrum Handlowym Plaza do 23 marca, aż do finału konkursu na najpiękniejszy mazurek, oraz jeden mały mazurek, który każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu. W trakcie warsztatów dzieci dowiedzą się również, jakie są tradycje wielkanocne Kujaw i Pomorza.

Nagrodami w konkursie są:

za zdobycie I miejsca - bilety dla całej klasy do kina Cinema city w Centrum Handlowym Plaza
za zdobycie II miejsca - vouchery dla całej klasy na kręgle do klubu Lucky Star
za zdobycie III miejsca - wycieczka z przewodnikiem po nieznanych, historycznych zakątkach Torunia lub gra miejska "Odkrywcy toruńskich tajemnic".

Każda klasa biorąca udział w konkursie, otrzyma dyplomy oraz drobne upominki od Toruń Plaza.


Wielkanocne jaja

Szkoły, które wezmą udział w warsztatach zdobienia mazurków, otrzymają wielkie styropianowe jaja, które uczniowie szkoły będą mogli ozdobić. Jaja trafią do wielkanocnego ogródka i będą stanowić wielkanocną dekorację w Centrum.

Szkoła, która najpiękniej ozdobi jajo, otrzyma od CH Plaza voucher o wartości 500 zł na zakup wybranych książek w księgarni Świat Książki.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są od nauczycieli klas szkół podstawowych codziennie na adres e-mail: informacja@torun-plaza.pl lub telefonicznie po numer telefonu: 56 470 45 21, w godz. 9.00–21.00.
Aktualności
Weekend za pół ceny - Polska zobacz więcej
06.10
Legendy toruńskie
Legendy toruńskie
Galeria
LOT ToruńTorun
© Copyright PIERNIKOWA CHATKA 2012projekt i realizacja: designR